Radka Esposito

Kosmetička a majitelka institutu krásy


Kosmetické péče v mém salonu nejsou jen klasickým kosmetickým ošetřením, ale tak jako Italky nebo Francouzky, si dopřejí tento příjemný relax, moment pro sebe, po kterém odcházejí odpočaté a krásnější, můžete i Vy si dopřát "kosmetické péče" pojaté trochu jinak, jako nezapomenutelný zážitek plný nádherných jemných vůní, relaxu, odpočinku,  ale především okamžitě viditelných výsledků.

Po několika letech pobytu v zahraničí z toho převážně v Itálii, bych Vám ráda předala něco z mých zkušeností a postřehů jak být krásná, cítit se dobře, být spokojená sama se sebou a mít krásnou, zářivou a zdravou pleť.

Můj příběh.

Již v útlém věku jsem věděla, že se chci věnovat této práci, ale zdravotní důvody v té době mě to nedovolily. Osudem jsem se k tomuto poslání přiblížila v době kdy jsem žila v Itálii od roku 2000 a kde jsem jako klientka objevila tuto značku, kterou jsem si doslova zamilovala na první pohled. 
Po návratu do České republiky v roce 2008 jsem absolvovala kosmetický kurz a již od roku 2009 se plně věnuji profesi kosmetičky.  V roce 2014 jsem si rozšířila dovednosti v líčení kurzem "SVATEBNÍ LÍČENÍ", "FOTO MAKEUP" a kurzem "BEAUTY MASTER" v INSTITUTU  MAKEUP PRAGUE v Praze. V roce 2018 jsem absolvovala rekvalifikační kurz "permanentní make-up" v Miláně na Mezinárodní akademii BIOTEK. V následujících letech 2019-2021 jsem se pravidelně účastnila dalších kurzů na zdokonalení těchto dovedností .